راهنما و آموزش ساخت لینک شماره واتساپ

این روزها با افزایش کاربران واتساپ و استفاده کسب و کارها از این پیام رسان برای ارتباط با مشتریان، دسترسی سریع به چت و گفتگو با یکدیگر اهمیت ویزه ای پیدا کرده. از این رو قرار دادن لینک شماره واتساپ در سایت و شبکه های اجتماعی می تواند ارتباط سریع تری را برای مشتریان شما فراهم سازد. ساخت لینک برای واتساپ چیز پیچیده ای نیست و شما با استفاده از یک لینک ساز واتساپ می توانید به راحتی برای شماره موبایل متصل به واتساپ خود لینک اتصال تهییه نمایید.

لینک ساز واتس لینک

جهت ساخت لینک برای واتساپ به صفحه اصلی واتس لینک مراجعه نمایید. در این صفحه فرم زیر نمایش داده می شود. در فیلد اول فرم می بایست شماره موبایل متصل واتس اپ کسب و کار خود را وارد نمایید. پس از آن در صورت نیاز می توانید پیام پیش فرضی را که می خواهید کاربر به شما ارسال نماید وارد کنید. این فیلد اختیاری هست و حتما لزومی به ارسال آن نیست.

پس از آن بر روی دکمه ساخت لینک کلیک نمایید.

آموزش ساخت لینک شماره واتساپ

 

دریافت لینک واتساپ

پس از کلیک بر روی دکمه ساخت لینک، لینک های ساخته شده به شما نمایش داده خواهند شد. در این صفحه دو لینک برای شماره واتساپ شما ساخته شده است. آدرس اول، لینک پیش فرض واتساپ است که معمولا با آی پی های ایران مشکل دارد و کامل لود نشده و به اپ واتساپ ریدایرکت نمی شود. لینک دوم این مشکل را حل کرده است، و شما می توانید از این لینک در وب سایت و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده نمایید و مشکلی بابت اتصال نداشته باشید. 

 

لینک ساز واتس اپ

در لینک دوم ریدایرکت، دیگر مشکل عدم اتصال با آی پی ایران و مشکل لینک واتساپ در اینستاگرام وجود نداشته و در موبایل به خوبی کار می کند و کاربران پس از کلیک بر روی این آدرس مستقیما به اپ واتساپ جهت ارتباط با شما متصل می گردند.